Dział badawczo-rozwojowy

Ciągle rosnące wymagania inwestorów wobec posadzek przemysłowych zmuszają nas do wprowadzania ulepszonych produktów , które spełnią wysokie  wymagania.

Prace działu badawczego polegają na poszukiwaniu możliwych rozwiązań praktycznych dla problemów z którymi borykają się inwestorzy. Wiedza uzyskana  dzięki pracom badawczym lub jako wynik doświadczeń praktycznych pozwala na opracowanie nowych bądź ulepszenie istniejących produktów.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Jeżeli warunki panujące na Państwa obiekcie wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań, nasz zespół opracuje innowacyjne formuły. Dzięki nim, posadzki będą odporne na wiele  czynników,  które mogłyby je narazić na uszkodzenia.  Wspólnie z inwestorem nieustannie poszukujemy optymalnego rozwiązania technologicznego .

Współpraca ze specjalistami

Mamy bogate doświadczenie w branży posadzek przemysłowych. Korzystając z wiedzy, którą zdobywaliśmy przez wiele lat naszej działalności, możemy z powodzeniem sporządzać innowacyjne formuły. Współpracujemy z Politechniką Wrocławską, by jeszcze zwiększyć szanse na opracowanie efektywnych rozwiązań. Poza tym, nasz pion badawczy konsultuje się też z dostawcami materiałów. Dzięki temu mamy dostęp do dogłębnej wiedzy z zakresu produktów budowlanych i możemy z niej korzystać, prowadząc prace badawcze.

Nigdy nie zamykamy się na nowe formuły i nie odmawiamy pomocy, zawsze starając się znaleźć skuteczne rozwiązania.

Kontakt
close slider