Firma

O nas

Firma Prom Sp .z o.o. powstała w 1995 roku.  Od początku działalności dążymy do wprowadzenia nowatorskich technologii posadzkarskich. Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonaliśmy posadzkę stosując innowacyjną metodę wibracyjną.

Tworzymy doświadczony i kompetentny Zespół. Wykorzystujemy sprawdzone , wysokiej jakości materiały. Zlecenia realizujemy w różnorodnych obiektach , zapewniając najwyższy standard usług. Kooperujemy z firmami w Polsce i za granicą , a grono naszych Klientów stale się powiększa.

Działamy etycznie i profesjonalnie. Szanujemy siebie nawzajem i wszystkich z którymi współpracujemy.

 

Posadzka wibracyjna z tradycją

W czwartym tysiącleciu p.n.e. narodziła się tradycja wykładania podłóg mozaiką (ozdobnym wzorem kolorowych kamyków lub kostek ściśle do siebie przylegających). Praca nad jej wykonaniem wymagała wiedzy budowlanej, zdolności plastycznych i siły fizycznej. Zyskała ona uznanie dzięki jej wyjątkowej trwałości. Przez wieki ulepszano tradycję mozaiki posadzkowej. Szukano najlepszych i najtrwalszych materiałów. Dziś możemy podziwiać mozaiki nawet sprzed pięciu tysięcy lat, będące dowodem niezwykłej jakości. Ten właśnie sposób wykonania posadzki wykorzystywany jest w metodzie wibracyjnej.  Lata doświadczeń,  najnowocześniejsze rozwiązania i technologie pozwoliła nam osiągnąć sukces i z powodzeniem służyć naszym Klientom.

PROM dla ludzi

Dbamy o swój Zespół szanując prawa pracownicze. Wspomagamy inicjatywy lokalnej społeczności. Pomagamy domom dziecka i ośrodkom szkolno-wychowawczym. Nie pozostajemy obojętni na potrzeby osób , które wymagają wsparcia.

 logo-dotacji