Posadzki przemysłowe Kraków

Podłogi w obiektach przemysłowych muszą być szczególnie wytrzymałe. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy Państwu niezwykle trwałe posadzki przemysłowe Kraków to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Chcemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom, zapewniając wysokiej jakości powierzchnie podłogowe, które przez wiele lat nie wymagają renowacji.

Posadzki przemysłowe Kraków stawia na jakość

Przy wyborze posadzki, jednym z kluczowych czynników jest odporność na uszkodzenia. Żeby ją osiągnąć, do układania płytek wykorzystujemy metodę wibroprasowania. Pozwala ona wytworzyć silne, zespalające wiązanie pomiędzy jastrychem a płytkami . W rezultacie powierzchnia jest idealnie płaska i niezwykle wytrzymała, co pozwala na intensywną eksploatację posadzki przemysłowej.

Kraków należy do miast, w których wyjątkowo cenione są trwałe rozwiązania. Staramy się sprostać tym oczekiwaniom, dlatego łączymy metodę wibroprasowania z płytkami wysokiej jakości. To pozwala zaoszczędzić nie tylko na kosztach odnawiania podłóg, ale również na ich utrzymaniu. Wykorzystywane przez nas płytki przemysłowe ceramiczne, cechuje niska nasiąkliwość. To sprawia, że na ich powierzchni nie pozostają plamy, a całą posadzkę można łatwo utrzymać w czystości.

Posadzki przemysłowe Kraków - Usługi serwisowe

Remonty w pomieszczeniach o charakterze przemysłowym często wiążą się ze wstrzymywaniem pracy w całym obiekcie. W przypadku płytek nie jest to jednak konieczne. O ile uszkodzenia nie powstały na całej powierzchni pokrytej ceramiką, nasi serwisanci naprawią je w taki sposób, by praca na handlowych, produkcyjnych, magazynowych, itp. mogła być kontynuowana. Dzięki temu, użytkownik nie będzie narażony na straty związane z przestojami.

Dysponujemy doświadczonym zespołem, który sprawnie i dokładnie przeprowadzi prace serwisowe. Nasi eksperci znają specyfikę płytek ceramicznych i wiedzą, co należy zrobić, by szybko przywrócić podłodze idealny stan.

Kraków - Profesjonalne doradztwo

Zależy nam na tym, by nasze posadzki przemysłowe Kraków jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Z tego powodu służymy poradą na każdym etapie prac budowlanych, włącznie z projektowaniem. Przeprowadzamy audyty, na podstawie których możemy określić, jaka metoda nakładania płytek najlepiej  sprawdzi  się w danych warunkach. Dokładna analiza pozwoli nam też zaproponować odpowiedni rodzaj posadzki.

Do wyboru są standardowe, chemoodporne oraz elektroantystatyczne  posadzki przemysłowe Kraków to ośrodek skupiający wiele zakładów, dla których liczy się efektywność przy przeprowadzaniu prac remontowych. Oferujemy wsparcie  podczas układania płytek. Jeśli tylko pojawią się jakieś trudności lub pytania związane z ich aplikacją, nasi eksperci szybko udzielą niezbędnej pomocy. Dzięki temu, praca zostanie sprawnie wykonana, a jej rezultat będzie w pełni satysfakcjonujący.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy znaleźć rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

 

Innowacyjne formuły

Nasza doświadczona kadra współpracuje z Politechniką Wrocławską oraz z dostawcami materiałów.

Razem wciąż tworzymy i opracowujemy efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Błyskawiczny czas realizacji

Optymalizacja procesu układania płytek przemysłowych pozwala nam na wyjątkowo dużą efektywność.

Nasza jedna brygada jest w stanie ułożyć nawet do 200 m2 kompletnej posadzki przemysłowej dziennie!

Sprawny serwis

Nasza ekipa naprawia posadzki przemysłowe Kraków bez zakłóceń dla trybu pracy obiektu.

Serwisowane posadzki nie tracą właściwości technicznych oraz wizualnych.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży układania płytek przemysłowych.

Jesteśmy liderem rynku w technologii układaniu posadzek metodą wibroprasowaną!

Małopolskie - wyszukaj realizacje

posadzki przemysłowe Kraków
posadzki przemysłowe Kraków

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
close slider