Posadzki przemysłowe Łódź

Powierzchnia ceramiczna w obiekcie przemysłowym musi być odporna na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Właśnie takie są nasze posadzki przemysłowe Łódź to jedno z większych miast, w którym oferujemy nasze usługi. Już od wielu lat dobieramy dla lokalnych firm trwałe rozwiązania dostosowane do potrzeb ich obiektów. W rezultacie, ich podłogi przemysłowe przez lata pozostają w nienaruszonym stanie.

Posadzki przemysłowe  Łódź wybiera metodę wibroprasowania

Duże znaczenia dla trwałości ceramicznej powierzchni ma metoda, którą wykłada się posadzki przemysłowe. Łódź należy do miast, w których stosujemy w tym celu technikę wibroprasowania. Polega on na wwibrowywaniu płytek  świeży podkład jastrychowy. Dzięki temu uzyskuje się jednolitą powierzchnię,  w 100% zespoloną z podłożem. To sprawia, że jest ona bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Zaletą wibroprasowania jest też krótki czas potrzebny do ułożenia posadzki. Jest to szczególnie ważne w obiektach przemysłowych, gdzie obiekty mają duże powierzchnie. Dzięki tej metodzie, można maksymalnie skrócić prace budowlane i zacząć wykorzystywać posadzki przemysłowe w sferze produkcji.

więcej

Łódź jest również punktem, gdzie poza układaniem posadzek, oferujemy także serwis. Za każdym razem, gdy dojdzie do uszkodzeń , nasze ekipy  serwisowe po konsultacji z działem technicznym, szybko przywrócą powierzchni idealny stan. Podczas trwania napraw lub renowacji posadzki, zakład nadal będzie mógł działać, a wykonywane w nim prace nie będą musiały być przerwane.

Ceramika dostosowana do wymagań obiektów przemysłowych

W zakładach produkcyjnych i magazynach często operuje się ciężkimi maszynami i przenosi ładunki o dużej wadze. Jeśli powierzchnia podłóg ma wytrzymać tak wysokie obciążenia, musi być twarda. Z tego powodu, do jej wykładania stosujemy nieszkliwione płytki ceramiczne. Ich powierzchnię trudno uszkodzić, nawet jeśli ustawi się na nich masywne sprzęty. To jedna z wielu zalet, która cechuje nasze posadzki przemysłowe.

Łódź stanowi ośrodek skupiający wiele zakładów przemysłowych. Każdy z nich ma inne potrzeby związane z powierzchnią podłóg. Niemal w każdej z nich istotna jest jednak odporność na intensywną eksploatację – w obiektach tego typu często panuje duży ruch. Ten czynnik wiąże się też z koniecznością stosowania posadzek antypoślizgowych. Mamy to wszystko na uwadze, projektując rozwiązania dla naszych Klientów. Dodatkowo, jeśli zakład ma wyjątkowe, niestandardowe potrzeby, opracowujemy też specjalne, dedykowane rozwiązania. Z naszą pomocą, na pewno będą Państwo mogli cieszyć się podłogami, które nie będą się niszczyć bez względu na warunki panujące w zakładzie.

Zachęcamy do sprawdzenia, jakie rodzaje płytek mamy obecnie w ofercie. Jeśli nie są Państwo pewni,  z jakich materiałów lub metod wykładania warto skorzystać, zapraszamy też do skontaktowania się z naszymi doradcami. Chętnie podpowiemy, które rozwiązania sprawdzą się w przypadku Państwa obiektu. Oferujemy pomoc również podczas przeprowadzania prac budowlanych – udzielamy wskazówek, dotyczących właściwej aplikacji płytek. Dzięki temu, wykańczanie podłóg staje się o wiele prostsze.

mniej

 

Innowacyjne formuły

Nasza doświadczona kadra współpracuje z Politechniką Wrocławską oraz z dostawcami materiałów.

Razem wciąż tworzymy i opracowujemy efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Błyskawiczny czas realizacji

Optymalizacja procesu układania płytek przemysłowych pozwala nam na wyjątkowo dużą efektywność.

Nasza jedna brygada jest w stanie ułożyć nawet do 200 m2 kompletnej posadzki przemysłowej dziennie!

Sprawny serwis

Nasza ekipa naprawia posadzki przemysłowe bez zakłóceń dla trybu pracy obiektu.

Serwisowane posadzki nie tracą właściwości technicznych oraz wizualnych.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży układania płytek przemysłowych.

Jesteśmy liderem rynku w technologii układaniu posadzek metodą wibroprasowaną!

Łódzkie - wyszukaj realizacje

posadzki przemysłowe Wrocław
posadzki przemysłowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
close slider