Posadzki przemysłowe Łódź

Powierzchnia ceramiczna w obiekcie przemysłowym musi być odporna na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Właśnie takie są nasze posadzki przemysłowe Łódź to jedno z większych miast, w którym oferujemy nasze usługi. Już od wielu lat dobieramy dla lokalnych firm trwałe rozwiązania dostosowane do potrzeb ich obiektów. W rezultacie, ich podłogi przemysłowe przez lata pozostają w nienaruszonym stanie.

Posadzki przemysłowe  Łódź wybiera metodę wibroprasowania

Duże znaczenia dla trwałości ceramicznej powierzchni ma metoda, którą wykłada się posadzki przemysłowe. Łódź należy do miast, w których stosujemy w tym celu technikę wibroprasowania. Polega on na wwibrowywaniu płytek  świeży podkład jastrychowy. Dzięki temu uzyskuje się jednolitą powierzchnię,  w 100% zespoloną z podłożem. To sprawia, że jest ona bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Zaletą wibroprasowania jest też krótki czas potrzebny do ułożenia posadzki. Jest to szczególnie ważne w obiektach przemysłowych, gdzie obiekty mają duże powierzchnie. Dzięki tej metodzie, można maksymalnie skrócić prace budowlane i zacząć wykorzystywać posadzki przemysłowe w sferze produkcji.

Łódź jest również punktem, gdzie poza układaniem posadzek, oferujemy także serwis. Za każdym razem, gdy dojdzie do uszkodzeń , nasze ekipy  serwisowe po konsultacji z działem technicznym, szybko przywrócą powierzchni idealny stan. Podczas trwania napraw lub renowacji posadzki, zakład nadal będzie mógł działać, a wykonywane w nim prace nie będą musiały być przerwane.

Ceramika dostosowana do wymagań obiektów przemysłowych

W zakładach produkcyjnych i magazynach często operuje się ciężkimi maszynami i przenosi ładunki o dużej wadze. Jeśli powierzchnia podłóg ma wytrzymać tak wysokie obciążenia, musi być twarda. Z tego powodu, do jej wykładania stosujemy nieszkliwione płytki ceramiczne. Ich powierzchnię trudno uszkodzić, nawet jeśli ustawi się na nich masywne sprzęty. To jedna z wielu zalet, która cechuje nasze posadzki przemysłowe.

Łódź stanowi ośrodek skupiający wiele zakładów przemysłowych. Każdy z nich ma inne potrzeby związane z powierzchnią podłóg. Niemal w każdej z nich istotna jest jednak odporność na intensywną eksploatację – w obiektach tego typu często panuje duży ruch. Ten czynnik wiąże się też z koniecznością stosowania posadzek antypoślizgowych. Mamy to wszystko na uwadze, projektując rozwiązania dla naszych Klientów. Dodatkowo, jeśli zakład ma wyjątkowe, niestandardowe potrzeby, opracowujemy też specjalne, dedykowane rozwiązania. Z naszą pomocą, na pewno będą Państwo mogli cieszyć się podłogami, które nie będą się niszczyć bez względu na warunki panujące w zakładzie.

Zachęcamy do sprawdzenia, jakie rodzaje płytek mamy obecnie w ofercie. Jeśli nie są Państwo pewni,  z jakich materiałów lub metod wykładania warto skorzystać, zapraszamy też do skontaktowania się z naszymi doradcami. Chętnie podpowiemy, które rozwiązania sprawdzą się w przypadku Państwa obiektu. Oferujemy pomoc również podczas przeprowadzania prac budowlanych – udzielamy wskazówek, dotyczących właściwej aplikacji płytek. Dzięki temu, wykańczanie podłóg staje się o wiele prostsze.

Łódzkie - wyszukaj realizacje