Posadzki przemysłowe Mazowieckie

Mazowieckie firmy z dostępem do solidnych rozwiązań

Podłogi w obiektach przemysłowych wymagają szczególnej ochrony przed czynnikami, które powodują odspajanie się płytek, pękanie i zabrudzenia. Mając to na uwadze, proponujemy Państwu wytrzymałe  posadzki przemysłowe Mazowieckie zakłady produkcyjne potrzebują trwałych rozwiązań. Dbamy o to, by mogły z nich korzystać i bez przeszkód realizować swoje cele.

Posadzki przemysłowe – mazowieckie zakłady korzystają z metody wibroprasowania

Kiedy zaczęliśmy rozwijać naszą działalność, byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferowała układanie podłóg technologią wibroprasowania. Pozwala ona uzyskać wysoką trwałość posadzki. Dzięki tej technologii powierzchnia jest idealnie płaska, a przez to lepiej zabezpieczona przed uszkodzeniami. W rezultacie, otrzymują Państwo wytrzymałe posadzki przemysłowe. Mazowieckie firmy mogą dzięki temu zapomnieć o częstych remontach podłóg i spowodowanych tym przestojach w pracy.

więcej

Ponadto, wibroprasowanie umożliwia szybką i jednocześnie precyzyjną aplikację płytek. W rezultacie prace budowlane mogą trwać krócej. Oszczędność czasu sprawia, że inwestorzy chętnie wybierają tę metodę  wykonania posadzki.

Mazowieckie posadzki przemysłowe - Ceramika odporna na obciążenia

Wszędzie tam, gdzie trzeba korzystać z ciężkiego sprzętu, niezbędne są wytrzymałe posadzki przemysłowe. Mazowieckie zakłady potrzebują podłóg, na których będą mogły umieszczać ciężkie maszyny i załadunki. Właśnie dlatego świadcząc nasze usługi, zawsze stosujemy materiały wysokiej jakości. Wykorzystywane przez nas nieszkliwione płytki mają podwyższoną odporność na obciążenia. Ich grubość jest specjalnie dobrana w taki sposób, by powierzchnia nie została uszkodzona nawet wtedy, gdy jest intensywnie eksploatowana.

Proponowane przez nas posadzki są też odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i środki agresywne.

Posadzki przemysłowe mazowieckie - dostosowane do specyfiki firmy

Każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby. Z tego powodu, oferujemy indywidualną pomoc przy wybieraniu posadzki. Przeprowadzimy specjalny audyt, który pozwoli nam określić, jaki materiał będzie najlepszy w danym obiekcie. Podpowiemy też, czy lepiej zdecydować się na posadzkę zespoloną z podłożem, na warstwie rozdzielającej, czy może na warstwie izolacji termicznej i dźwiękochłonnej.

Chętnie wskażemy też Państwu, jakie dodatkowe parametry powinny mieć posadzki przemysłowe. Mazowieckie firmy mogą zdecydować się na wersję standardową, zabezpieczającą przed chemikaliami oraz elektroantystatyczną. Dbamy o to, by płytki, którymi wykładamy Państwa posadzki były zawsze dostosowane do specyfiki działalności zakładu. Dzięki temu użytkowanie powierzchni nie będzie się wiązało z ryzykiem powstawania uszkodzeń, co pozwoli firmie bez przeszkód się rozwijać.

mniej

 

Innowacyjne formuły

Nasza doświadczona kadra współpracuje z Politechniką Wrocławską oraz z dostawcami materiałów.

Razem wciąż tworzymy i opracowujemy efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Błyskawiczny czas realizacji

Optymalizacja procesu układania płytek przemysłowych pozwala nam na wyjątkowo dużą efektywność.

Nasza jedna brygada jest w stanie ułożyć nawet do 200 m2 kompletnej posadzki przemysłowej dziennie!

Sprawny serwis

Nasza ekipa naprawia posadzki przemysłowe bez zakłóceń dla trybu pracy obiektu.

Serwisowane posadzki nie tracą właściwości technicznych oraz wizualnych.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży układania płytek przemysłowych.

Jesteśmy liderem rynku w technologii układaniu posadzek metodą wibroprasowaną!

Mazowieckie - wyszukaj realizacje

posadzki przemysłowe Wrocław
posadzki przemysłowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
close slider