Posadzki przemysłowe Opole

Podłogi w obiektach przemysłowych są narażone na działanie chemikaliów, wysokich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Ochronę przed tymi czynnikami zapewniają nasze posadzki przemysłowe. Opole jest miastem z dużym potencjałem, gdzie rozwija się wiele zakładów, które potrzebują podłóg o wysokiej wytrzymałości. To właśnie z myślą o nich, świadczymy nasze usługi.

Posadzki przemysłowe Opole stawia na metodę wibroprasowania

Trwałość naszych posadzek pozwala pracować w obiektach przemysłowych bez obaw, że podłoga ulegnie uszkodzeniom. Jest to możliwe, m.in. dzięki układaniu płytek techniką wibroprasowania. Nasza firma jako pierwsza wprowadziła ją na polski rynek. Tym samym, podwyższone zostały  standardy wykończenia, którymi powinny się charakteryzować posadzki przemysłowe. Opole to jedno z miast, w których oferujemy usługę układania powierzchni tą metodą.

Dzięki wibroprasowaniu, można swobodnie korzystać ze sprzętów o dużej wadze i zapomnieć o problemach, wynikających z intensywnej eksploatacji posadzki. Ta metoda umożliwia zespolenie płytek,  jastrychu w jedną całość  co sprawia, że powierzchnia wyłożona ceramiką jest idealnie płaska co znacząco zwiększa jej odporność na obciążenia. Na dodatek, układanie podłogi metodą wibrowania pozwala zaoszczędzić czas – cały proces jest stosunkowo krótki. Jedna brygada jest w stanie wykonać 200 m2 gotowej posadzki dziennie.

Opole – Posadzki przemysłowe gwarancją wytrzymałości

Ostateczny efekt zależy nie tylko od metody układania podłogi, ale także od jakości zastosowanego materiału. Korzystamy z nieszkliwionych płytek ceramicznych. Są na tyle twarde, że można bez obaw ustawiać na nich ciężkie maszyny i stosować je na ekstremalnie obciążanych powierzchniach.

Wykorzystywane przez nas płytki są też odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Dodatkową korzyść stanowią niższe koszty utrzymania, potrzebne do tego, by dbać o nasze posadzki przemysłowe. Opole to duże miasto, gdzie wiele firm stara się optymalizować swoje wydatki. Podłogi ceramiczne pomogą im zaoszczędzić na pielęgnacji powierzchni. Zaoszczędzone środki, które można wykorzystać na dalszy rozwój działalności.

Rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań – Opole

Każda działalność przemysłowa ma inne potrzeby. Dlatego w zależności od specyfiki branży, oferujemy posadzki przemysłowe ceramiczne w wersji:

  • standardowej,
  • chemoodpornej,

Doradzamy w kwestii wyboru poszczególnych rodzajów, a jeśli zachodzi taka potrzeba, pomagamy też opracować nowe, dedykowane rozwiązania. Dysponujemy zespołem laboratoryjnym, który nie ustaje w poszukiwaniach innowacyjnych metod, pozwalających uzyskać satysfakcjonujący efekt nawet w trudnych warunkach.

W naszej ofercie znajduje się także serwisowanie. Zawsze, kiedy wystąpią problemy związane z posadzką albo będzie ona wymagała renowacji, nasz zespół niezwłocznie udzieli pomocy.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Opolskie - wyszukaj realizacje