Posadzki przemysłowe Pomorskie

Posadzki przemysłowe – pomorskie firmy stawiają na trwałość

Rodzaj płytek, metoda ich układania, system zespojenia z podłożem – to czynniki decydujące o tym, jak wytrzymałe są posadzki przemysłowe. Pomorskie firmy często szukają trwałych rozwiązań. Naszym zadaniem jest ich dostarczanie. Oferujemy Państwu solidne powierzchnie podłogowe, przystosowane do specyficznych warunków, jakie panują w halach produkcyjnych, magazynach i obiektach użyteczności publicznej.

Posadzki przemysłowe – pomorskie firmy decydują się na wibroprasowanie

Duże powierzchnie obiektów przemysłowych wymagają metod nakładania płytek, które byłyby dokładne i jednocześnie nie zajmowały dużo czasu. Oba te warunki spełnia technika wibroprasowania, która pozwala na szybkie wyłożenie powierzchni płytkami. Dzięki temu firma może szybciej rozpocząć użytkowanie obiektu i skupić się na rozwoju swojej działalności. Ta metoda pozwala też na zwiększenie trwałości posadzki przemysłowej, m.in. poprzez dokładne zespolenie płytek z podłożem. Mamy duże doświadczenie w stosowaniu jej w obiektach przemysłowych – jako pierwsza firma wprowadziliśmy ją na polski rynek.

Posadzki przemysłowe – Gdańsk odkrywa zalety ceramiki

Żeby osiągnąć trwały efekt, ważny jest dobór materiału, z jakiego wykonane są posadzki przemysłowe. Gdańsk należy do miast, w których coraz więcej zakładów decyduje się na oferowane przez nas, posadzki z nieszkliwionych płytek ceramicznych. Są twarde i niełatwo je uszkodzić, nawet wtedy, gdy na powierzchni korzysta się z ciężkich sprzętów i operuje ładunkami o dużej masie. Ich zaletą jest też łatwość w utrzymaniu – nie wymagają konserwowania i można bez trudu usunąć z nich zabrudzenia. Poza tym, ceramiczne płytki można naprawić punktowo bez obniżenia ich wartości wizualnej i technicznej.

Pomorskie i Gdańsk – Porady dla inwestorów i przedsiębiorców

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja rozwiązań wysokiej jakości, ale też doradztwo. Jesteśmy wsparciem dla naszych Klientów, począwszy od wyboru metody układania posadzki i jej rodzaju. Oferujemy przeprowadzanie audytów, które wskażą, jakie techniki mogą mieć zastosowanie w warunkach panujących w obiekcie. Pomorskie firmy z roku na rok, coraz częściej korzystają z naszych usług doradczych, by usprawnić prace budowlane.

Dedykowane rozwiązania – Posadzki przemysłowe Pomorskie i Gdańsk

W ramach naszej oferty można wybierać spośród posadzek standardowych, odpornych na działanie środków chemicznych oraz elektroantystatycznych. Jeżeli jednak żadna z nich nie będzie wystarczająco skutecznie chronić powierzchni w Państwa zakładzie, można też skorzystać z usług działu laboratoryjnego. Nasi eksperci znajdą sposób, by posadzki przemysłowe były odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – nawet jeśli warunki są wyjątkowo niesprzyjające, przygotujemy dla Państwa skuteczne rozwiązanie!

Poza doradztwem, układaniem płytek i opracowywaniem innowacyjnych formuł, serwisujemy też posadzki przemysłowe. Pomorskie firmy mogą z niego skorzystać , jeśli potrzebują kogoś, kto pomoże im naprawić uszkodzenia powstałe na powierzchni płytek. O ile nie są one zbyt rozległe, możemy przeprowadzić remont w taki sposób, by praca na terenie obiektu nie musiała być wstrzymana. Dzięki temu nie będzie przestojów w produkcji, a zakład nadal będzie mógł bez przeszkód prowadzić swoją działalność.

Pomorskie - wyszukaj realizacje