Posadzki przemysłowe Pomorskie

Posadzki przemysłowe – pomorskie firmy stawiają na trwałość

Rodzaj płytek, metoda ich układania, system zespojenia z podłożem – to czynniki decydujące o tym, jak wytrzymałe są posadzki przemysłowe. Pomorskie firmy często szukają trwałych rozwiązań. Naszym zadaniem jest ich dostarczanie. Oferujemy Państwu solidne powierzchnie podłogowe, przystosowane do specyficznych warunków, jakie panują w halach produkcyjnych, magazynach i obiektach użyteczności publicznej.

Posadzki przemysłowe – pomorskie firmy decydują się na wibroprasowanie

Duże powierzchnie obiektów przemysłowych wymagają metod nakładania płytek, które byłyby dokładne i jednocześnie nie zajmowały dużo czasu. Oba te warunki spełnia technika wibroprasowania, która pozwala na szybkie wyłożenie powierzchni płytkami. Dzięki temu firma może szybciej rozpocząć użytkowanie obiektu i skupić się na rozwoju swojej działalności. Ta metoda pozwala też na zwiększenie trwałości posadzki przemysłowej, m.in. poprzez dokładne zespolenie płytek z podłożem. Mamy duże doświadczenie w stosowaniu jej w obiektach przemysłowych – jako pierwsza firma wprowadziliśmy ją na polski rynek.

więcej

Posadzki przemysłowe – Gdańsk odkrywa zalety ceramiki

Żeby osiągnąć trwały efekt, ważny jest dobór materiału, z jakiego wykonane są posadzki przemysłowe. Gdańsk należy do miast, w których coraz więcej zakładów decyduje się na oferowane przez nas, posadzki z nieszkliwionych płytek ceramicznych. Są twarde i niełatwo je uszkodzić, nawet wtedy, gdy na powierzchni korzysta się z ciężkich sprzętów i operuje ładunkami o dużej masie. Ich zaletą jest też łatwość w utrzymaniu – nie wymagają konserwowania i można bez trudu usunąć z nich zabrudzenia. Poza tym, ceramiczne płytki można naprawić punktowo bez obniżenia ich wartości wizualnej i technicznej.

Pomorskie i Gdańsk - Porady dla inwestorów i przedsiębiorców

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja rozwiązań wysokiej jakości, ale też doradztwo. Jesteśmy wsparciem dla naszych Klientów, począwszy od wyboru metody układania posadzki i jej rodzaju. Oferujemy przeprowadzanie audytów, które wskażą, jakie techniki mogą mieć zastosowanie w warunkach panujących w obiekcie. Pomorskie firmy z roku na rok, coraz częściej korzystają z naszych usług doradczych, by usprawnić prace budowlane.

Dedykowane rozwiązania - Posadzki przemysłowe Pomorskie i Gdańsk

W ramach naszej oferty można wybierać spośród posadzek standardowych, odpornych na działanie środków chemicznych oraz elektroantystatycznych. Jeżeli jednak żadna z nich nie będzie wystarczająco skutecznie chronić powierzchni w Państwa zakładzie, można też skorzystać z usług działu laboratoryjnego. Nasi eksperci znajdą sposób, by posadzki przemysłowe były odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – nawet jeśli warunki są wyjątkowo niesprzyjające, przygotujemy dla Państwa skuteczne rozwiązanie!

Poza doradztwem, układaniem płytek i opracowywaniem innowacyjnych formuł, serwisujemy też posadzki przemysłowe. Pomorskie firmy mogą z niego skorzystać , jeśli potrzebują kogoś, kto pomoże im naprawić uszkodzenia powstałe na powierzchni płytek. O ile nie są one zbyt rozległe, możemy przeprowadzić remont w taki sposób, by praca na terenie obiektu nie musiała być wstrzymana. Dzięki temu nie będzie przestojów w produkcji, a zakład nadal będzie mógł bez przeszkód prowadzić swoją działalność.

mniej

 

Innowacyjne formuły

Nasza doświadczona kadra współpracuje z Politechniką Wrocławską oraz z dostawcami materiałów.

Razem wciąż tworzymy i opracowujemy efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Błyskawiczny czas realizacji

Optymalizacja procesu układania płytek przemysłowych pozwala nam na wyjątkowo dużą efektywność.

Nasza jedna brygada jest w stanie ułożyć nawet do 200 m2 kompletnej posadzki przemysłowej dziennie!

Sprawny serwis

Nasza ekipa naprawia posadzki przemysłowe bez zakłóceń dla trybu pracy obiektu.

Serwisowane posadzki nie tracą właściwości technicznych oraz wizualnych.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży układania płytek przemysłowych.

Jesteśmy liderem rynku w technologii układaniu posadzek metodą wibroprasowaną!

Pomorskie - wyszukaj realizacje

posadzki przemysłowe Wrocław
posadzki przemysłowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
close slider