Posadzki przemysłowe Śląsk

Zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne, odspajanie się płytek – to tylko niektóre zagrożenia, na jakie są narażone posadzki przemysłowe. Śląsk to region, gdzie działa wiele zakładów, zmagających się z tymi problemami. Z myślą o nich, oferujemy nasze rozwiązania dla powierzchni podłogowych. Dzięki nim, posadzki będą odporne na szkodliwe czynniki i to przez wiele lat!

Posadzki przemysłowe – Śląsk potrzebuje trwałych rozwiązań

Na wysoką jakość naszych posadzek ma wpływ kilka czynników. Jednym z ważniejszych jest metoda wykładania płytek – wibroprasowanie. To m.in. dzięki niej są one tak odporne na wysokie obciążenia. Nasza firma jako pierwsza wprowadziła tę technologię na rynek, jako sposób wykończenia z jej pomocą posadzki przemysłowej. Katowice to jedno z miast, w których ją stosujemy. Inwestorzy chętnie ją wybierają i to nie tylko dlatego, że gwarantuje wytrzymałość. Jest też bardzo precyzyjna i pozwala zaoszczędzić wiele czasu w procesie inwestycyjnym. W rezultacie można szybciej oddać obiekt do użytku.

Odpowiedni dobór materiału budowlanego ma znaczenie dla trwałości posadzki przemysłowej. Stosujemy twarde płytki, które są w stanie wytrzymać bardzo wysokie obciążenia i intensywną eksploatację. Może to potwierdzić wielu śląskich przedsiębiorców, którzy mają w swoich obiektach nasze posadzki przemysłowe. Katowice to miasto, w którym zaufało nam już wielu inwestorów ze względu na solidność naszych podłóg oraz łatwość w ich utrzymaniu. Nie wymagają one częstych zabiegów konserwujących i można je bez trudu utrzymać w  czystości.

więcej

Śląsk i Katowice - Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

W każdym obiekcie panują nieco inne warunki, różne też mogą być zagrożenia wynikające z użytkowania powierzchni. Dlatego oferujemy trzy rodzaje posadzek: standardowe, chemoodporne oraz elektroantystatyczne. Każda z nich może być zespolona z podłożem lub wyłożona na warstwie termicznej, wygłuszającej albo rozdzielającej. Aby móc wybrać najlepszy rodzaj posadzki, przeprowadzamy audyty – dzięki nim można określić, które rozwiązanie sprawdzi się na danym obiekcie przemysłowym.

Dodatkowo, jeżeli warunki w zakładzie wymagają zastosowania niestandardowych metod i materiałów, proponujemy skorzystanie z usług naszych ekspertów, którzy je opracują. Współpracujemy z Politechniką Wrocławską, aby mogli Państwo otrzymywać od nas najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb zakładu.

Posadzki przemysłowe – Katowice mogą korzystać z kompleksowych usług

Jesteśmy wsparciem dla inwestorów na każdym etapie wykonywania posadzki. Doradzamy nie tylko przy wyborze jej rodzaju, ale również podczas wykładania powierzchni płytkami. To usprawnia prace budowlane i przyspiesza ich przebieg.

Oferujemy też usługi serwisowania. W razie gdyby płytki zaczęły się odspajać albo wystąpiły na nich rysy bądź inne poważniejsze uszkodzenia – nasz zespół szybko naprawi Państwa posadzki przemysłowe Śląsk to jeden z regionów, w których intensywne prace górnicze mogą wpływać na stan powierzchni podłóg. Naszym celem jest przywrócenie im pierwotnego stanu i umożliwienie ponownego użytkowania obiektu.

Nasze usługi kierujemy głównie do zakładów produkcyjnych, magazynów, obiektów użyteczności publicznej i serwisów samochodowych. Ceramiczne posadzki przemysłowe sprawdzą się też w innych miejscach o dużej powierzchni, gdzie szczególnie ważna jest trwałość. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą stroną oraz do kontaktu.

mniej

 

Innowacyjne formuły

Nasza doświadczona kadra współpracuje z Politechniką Wrocławską oraz z dostawcami materiałów.

Razem wciąż tworzymy i opracowujemy efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Błyskawiczny czas realizacji

Optymalizacja procesu układania płytek przemysłowych pozwala nam na wyjątkowo dużą efektywność.

Nasza jedna brygada jest w stanie ułożyć nawet do 200 m2 kompletnej posadzki przemysłowej dziennie!

Sprawny serwis

Nasza ekipa naprawia posadzki przemysłowe bez zakłóceń dla trybu pracy obiektu.

Serwisowane posadzki nie tracą właściwości technicznych oraz wizualnych.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży układania płytek przemysłowych.

Jesteśmy liderem rynku w technologii układaniu posadzek metodą wibroprasowaną!

Śląskie - wyszukaj realizacje

posadzki przemysłowe Wrocław
posadzki przemysłowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
close slider