Posadzki przemysłowe Śląsk

Zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne, odspajanie się płytek – to tylko niektóre zagrożenia, na jakie są narażone posadzki przemysłowe. Śląsk to region, gdzie działa wiele zakładów, zmagających się z tymi problemami. Z myślą o nich, oferujemy nasze rozwiązania dla powierzchni podłogowych. Dzięki nim, posadzki będą odporne na szkodliwe czynniki i to przez wiele lat!

Posadzki przemysłowe – Śląsk potrzebuje trwałych rozwiązań

Na wysoką jakość naszych posadzek ma wpływ kilka czynników. Jednym z ważniejszych jest metoda wykładania płytek – wibroprasowanie. To m.in. dzięki niej są one tak odporne na wysokie obciążenia. Nasza firma jako pierwsza wprowadziła tę technologię na rynek, jako sposób wykończenia z jej pomocą posadzki przemysłowej. Katowice to jedno z miast, w których ją stosujemy. Inwestorzy chętnie ją wybierają i to nie tylko dlatego, że gwarantuje wytrzymałość. Jest też bardzo precyzyjna i pozwala zaoszczędzić wiele czasu w procesie inwestycyjnym. W rezultacie można szybciej oddać obiekt do użytku.

Odpowiedni dobór materiału budowlanego ma znaczenie dla trwałości posadzki przemysłowej. Stosujemy twarde płytki, które są w stanie wytrzymać bardzo wysokie obciążenia i intensywną eksploatację. Może to potwierdzić wielu śląskich przedsiębiorców, którzy mają w swoich obiektach nasze posadzki przemysłowe. Katowice to miasto, w którym zaufało nam już wielu inwestorów ze względu na solidność naszych podłóg oraz łatwość w ich utrzymaniu. Nie wymagają one częstych zabiegów konserwujących i można je bez trudu utrzymać w  czystości.

Śląsk i Katowice – Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

W każdym obiekcie panują nieco inne warunki, różne też mogą być zagrożenia wynikające z użytkowania powierzchni. Dlatego oferujemy trzy rodzaje posadzek: standardowe, chemoodporne oraz elektroantystatyczne. Każda z nich może być zespolona z podłożem lub wyłożona na warstwie termicznej, wygłuszającej albo rozdzielającej. Aby móc wybrać najlepszy rodzaj posadzki, przeprowadzamy audyty – dzięki nim można określić, które rozwiązanie sprawdzi się na danym obiekcie przemysłowym.

Dodatkowo, jeżeli warunki w zakładzie wymagają zastosowania niestandardowych metod i materiałów, proponujemy skorzystanie z usług naszych ekspertów, którzy je opracują. Współpracujemy z Politechniką Wrocławską, aby mogli Państwo otrzymywać od nas najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb zakładu.

Posadzki przemysłowe – Katowice mogą korzystać z kompleksowych usług

Jesteśmy wsparciem dla inwestorów na każdym etapie wykonywania posadzki. Doradzamy nie tylko przy wyborze jej rodzaju, ale również podczas wykładania powierzchni płytkami. To usprawnia prace budowlane i przyspiesza ich przebieg.

Oferujemy też usługi serwisowania. W razie gdyby płytki zaczęły się odspajać albo wystąpiły na nich rysy bądź inne poważniejsze uszkodzenia – nasz zespół szybko naprawi Państwa posadzki przemysłowe Śląsk to jeden z regionów, w których intensywne prace górnicze mogą wpływać na stan powierzchni podłóg. Naszym celem jest przywrócenie im pierwotnego stanu i umożliwienie ponownego użytkowania obiektu.

Nasze usługi kierujemy głównie do zakładów produkcyjnych, magazynów, obiektów użyteczności publicznej i serwisów samochodowych. Ceramiczne posadzki przemysłowe sprawdzą się też w innych miejscach o dużej powierzchni, gdzie szczególnie ważna jest trwałość. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą stroną oraz do kontaktu.

Śląskie - wyszukaj realizacje