Posadzki przemysłowe Wielkopolska

Wyróżniamy kilka czynników, które wpływają na wytrzymałość ceramicznej posadzki.  Jednym z nich jest  rodzaj płytek, technika ich nakładania oraz system zespolenia z podłożem. Odpowiednie dobranie tych parametrów decyduje o tym, jak solidne będą posadzki przemysłowe Wielkopolska i lokalne zakłady zasługują na trwałe rozwiązania. Właśnie takie są nasze podłogi z ceramiki.

Posadzki przemysłowe – Wielkopolska wybiera jakość na lata

Realizując projekty dla różnych Klientów, zawsze stawiamy sobie za cel wysoką jakość, która wyróżnia nasze posadzki przemysłowe. Wielkopolska to region, w którym działa wiele firm z różnych branż. Jednak bez względu na to, czy ich działalność jest nastawiona na produkcję, magazynowanie, handel, czy inne usługi –  nasze płytki przemysłowe ceramiczne przez lata będą chroniły powierzchnię podłóg w ich obiektach. Wynika to z technologii produkcji i wysokiej trwałości materiału, z jakiego są produkowane. Są one na tyle twarde, że bez szwanku   wytrzymują  najwyższe obciążenia .

Zależy nam na tym, by posadzki jak najdłużej zachowały swoje właściwości. Właśnie dlatego wykonujemy audyty, które pozwalają nam poznać warunki, w jakich będą one użytkowane. Na podstawie tych informacji wybieramy optymalne rozwiązania.

Wibroprasowanie – metoda, która gwarantuje wytrzymałość

Żeby dodatkowo zwiększyć trwałość płytek oraz usprawnić proces ich nakładania, stosujemy metodę wibroprasowania. Dzięki niej, płytki zostają wwibrowane w podłoże, co sprawia, że  w 100% z nim zespolone, a przez to bardziej wytrzymałe. Poza tym,  technologia ta pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do ułożenia posadzki – jest szybka, a przy tym bardzo precyzyjna.

Jako pierwsza firma w Polsce zaczęliśmy wykorzystywać  wibroprasowanie, by z jego pomocą układać posadzki przemysłowe. Wielkopolska to jeden z obszarów, gdzie oferujemy nasze usługi, bazując na doświadczeniu i nowoczesnych sprzętach. To połączenie gwarantuje skuteczność naszych rozwiązań, którą może potwierdzić wielu lokalnych inwestorów i przedsiębiorców.

Wielkopolska – Kompleksowa pomoc i serwis

W ramach naszych usług, doradzamy też w kwestii sposobów układania płytek. Jesteśmy wsparciem dla inwestorów na każdym etapie  projektowania posadzek. Udzielamy wskazówek, w jaki sposób można zoptymalizować wykładanie powierzchni ceramiką, by uzyskać najlepsze efekty.

Dodatkowo, naszą specjalnością jest serwisowanie. Oferujemy pomoc za każdym razem, gdy dochodzi do zniszczenia posadzki przemysłowej. Sprawnie przeprowadzamy renowację powierzchni w taki sposób, by praca w obiekcie nie musiała być wstrzymywana. To pozwala uniknąć przestojów w działaniu firmy.

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy udzielą niezbędnych informacji i pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

Wielkopolskie - wyszukaj realizacje