Posadzki przemysłowe Wrocław

Środki chemiczne, zabrudzenia, obciążenia i wysokie temperatury – to jedne z czynników, na które muszą być odporne posadzki przemysłowe Wrocław może się przed nimi zabezpieczyć, stawiając na płytki ceramiczne wysokiej jakości, nowoczesne metody ich układania oraz odpowiednio dobrane systemy posadzek.

Firma Prom dąży do najwyższego poziomu obsługi. Nasze realizacje związane z posadzkami przemysłowymi znajdują się na terenie całego Wrocławia jak i okolic. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu grono zadowolonych klientów stale się zwiększa. Nieprzerwanie od 1997 roku specjalizujemy się w usługach z zakresu wykonywania oraz konserwacji posadzek przemysłowych we Wrocławiu, dzięki czemu mają Państwo pewność, że współpraca z nami będzie dla Państwa zadowalająca a instalacje wykonane zostaną przez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w branży.

Posadzki przemysłowe Wrocław - metoda wibroprasowania

Każdy przedsiębiorca chce, by prace budowlane w jego obiekcie trwały jak najkrócej, a jednocześnie były wykonywane dokładnie. Umożliwia to oferowana przez nas technologia wibroprasowania. Z jej pomocą można szybko wykładać płytkami posadzki przemysłowe. Wrocław należy do miast, w których najwcześniej zaczęliśmy stosować tę technologię – jako pierwsi w Polsce. Cieszy się ona dużą popularnością wśród inwestorów nie tylko dlatego, że pozwala zaoszczędzić czas. Jest przede wszystkim nakierowana na to, by w sposób tani i skuteczny wykonać odpowiednie instalacje charakteryzujące się dużymi powierzchniami.

więcej

Dzięki temu jest to metoda idealna, zwłaszcza przy instalacji posadzki przemysłowej. We Wrocławiu posiadamy największe doświadczenie w związku z wykorzystaniem tej metody. Ma ona również wiele innych korzyści - wzmacnia też powierzchnię i uodparnia ją na duże obciążenia. Dzięki temu, ustawianie na ceramice sprzętu o dużej wadze odbywa się bez żadnego ryzyka. Już nie trzeba martwić się o to, czy podłoga jest wystarczająco wytrzymała. Zamiast tego można skupić się na pracy i rozwoju przedsiębiorstwa! Nasza firma korzysta z najnowszych technologii, w tym specjalistycznych maszyn do wibracyjnego dobijania płytek, specjalnych zacieraczek mechanicznych wykorzystywanych przy zacieraniu jastrychów oraz fug oraz maszyn do cięcia materiałów wyższej jakości jak marmur czy granit.

Realizacje przy wykorzystaniu metody wibroprasowania wykonywaliśmy zarówno w małych firmach jak i dużych koncernach, dlatego tez wiemy jak odpowiednio podejść do każdego typu zlecenia.  Odpowiednio przeprowadzony proces zapewni Państwu skuteczną eksploatacje obiektu bez obawy o wystąpienie zniszczeń i ubytków. Posadzki Przemysłowe Wrocław instalowane przez naszą firmę to gwarancja zadowolenia na lata.

Posadzki przemysłowe Wrocław o podwyższonej trwałości

Dodatkowym czynnikiem, wzmacniającym wytrzymałość posadzki, jest materiał, z jakiego wykonane są nasze płytki. Realizując projekty dla naszych Klientów, wykorzystujemy nieszkliwioną ceramikę – jest wyjątkowo twarda, co minimalizuje ryzyko powstawania rys i ścierania się. Płytka wytrzymuje bez uszczerbku nawet duże obciążenia i nie jest nasiąkliwa. To oznacza, że nawet jeśli na podłodze pojawią się plamy z tłuszczu albo preparatów chemicznych, można będzie ją łatwiej wyczyścić niż np. powierzchnię z betonu. Na dodatek, posadzki z tego materiału nie sprawiają trudności w utrzymaniu, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach konserwacji.

Płytki ceramiczne dobierane są w oparciu o parametr PEI, czyli odporność na ścieranie. Dotyczy on główne płytek narażonych na szereg czynników mechanicznych jak zarysowania wywołane przez piasek z butów, kontakt z ostrymi krawędziami i elementami czy wysokie obciążenia na małych powierzchniach. Norma EN 154 wyróżnia cztery klasy ścieralności, natomiast norma ISO 10545-7 dodaje jeszcze piątą, najwyższą. Im wyższa klasa ścieralności, tym odporniejsze na ścieranie płytki ceramiczne. Oceny dobrze wykonanej instalacji można dokonać już poprzez inspekcję wizualną – w przypadku występowania wielu zadrapań i rys, powierzchnia posadzki podłogowej nie posiada odpowiednich parametrów i grozi to coraz poważniejszymi uszkodzeniami.

Innym ważnym parametrem jest antypoślizgowość powierzchni – z racji, iż materiały wykorzystywane do wykonania ceramicznych posadzek przemysłowych są wysokiej jakości, nieodpowiednie przygotowanie powierzchni może posiadać zredukowane tarcie i doprowadzać do sytuacji, w której powierzchnia będzie śliska. Jest to szczególnie niebezpieczne w firmach, w których pracownicy bardzo dużo się przemieszczają. Efekt wizualny jest niesamowity, jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo. Pomiar antypoślizgowości oznacza się parametrem R - im większa cyfra, tym mniej śliskie płytki. Do użytku domowego wystarczają na ogół płytki ceramiczne o współczynniku R9, w przypadku płyt przemysłowych zaleca się stosowanie co najmniej wartości od 12 w górę.

Posadzki przemysłowe Wrocław oferowane przez naszą firmę są wykonane w oparciu o dostęp do szerokiej gamy materiałów płytek ceramicznych. Stosujemy produkty tylko najlepszych marek, dzięki czemu nasze posadzki przemysłowe są nie tylko bezpieczne, ale i wytrzymałe na lata.

Posadzka przemysłowa – doradztwo Wrocław

Proponujemy Państwu trzy rodzaje posadzek – standardowe, odporne na obciążenia i zabrudzenia, a także chemoodporne oraz elektroantystatyczne. Wybór jednego z nich zależy m.in. od tego, jakie warunki panują w obiekcie. Przeprowadzamy audyty projektów, które pomagają określić, jakie parametry powinny mieć Państwa posadzki przemysłowe. Wrocław to miasto, w którym inwestorzy często korzystają z tej usługi, by mieć pewność, że rodzaj podłogi będzie odpowiednio dobrany.

Oferowane przez nas doradztwo może być szczególnie przydatne w projektach posadzek przemysłowych dla specjalistycznych firm, gdzie ważny jest odpowiedni dobór materiałów. Oferowane przez nas posadzki chemoodporne to wysokiej jakości posadzki epoksydowe i poliuretanowe. Dzięki temu są idealne w miejscach, gdzie stosowane są silne środki chemiczne, żrące ciecze czy tłuszcze. Nadadzą się idealnie do zakładów chemicznych, spożywczych i wszystkich tych miejsc, w których posadzki przemysłowe narażone są na działanie substancji niebezpiecznych.

Posadzki elektrostatyczne to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, w których ważne jest odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z jej powierzchni. Efekt taki może być wynikiem prowadzonych procesów technologicznych. Zagrożenie tutaj występujące to przede wszystkim niebezpieczeństwo wystąpienia iskry, która w przypadku magazynów z paliwami czy środkami łatwopalnymi może doprowadzić do tragedii i dużych strat. Posadzki antyelektrostatyczne zapewniają skuteczną ochronę przy obsłudze elektronicznej aparatury pomiarowo-kontrolnej, aparatury diagnostycznej, urządzeń telekomunikacyjnych, systemów sterowania i komputerów. Posadzki Przemysłowe Wrocław posiadają doświadczenie w realizowaniu podobnych projektów, dzięki czemu możemy dać gwarancję bezpieczeństwa wykonanych przez nas prac.

Szczegóły dotyczące poszczególnych posadzek mogą znaleźć Państwo w zakładce „Oferta” na naszej stronie internetowej.

Zależy nam na tym, by byli Państwo zadowoleni z funkcjonowania naszych posadzek, dlatego udzielamy porad na każdym etapie realizacji inwestycji. Kompleksowa pomoc naszego doświadczonego zespołu sprawi, że prace na pewno będą przebiegać prawidłowo.

Podłoga przemysłowa dostosowana do Państwa potrzeb

Tylko indywidualne podejście pozwala opracować skuteczne rozwiązania. Dlatego każdy projekt uważnie analizujemy i dobieramy właściwą technologię oraz materiały. Czasem jednak dostępne rozwiązania nie wystarczają, by należycie zabezpieczyć posadzki przemysłowe. Wrocław stanowi siedzibę naszego zespołu laboratoryjnego, który przychodzi z pomocą w takich sytuacjach. Doświadczeni eksperci opracują innowacyjne rozwiązania, zapewniające ochronę powierzchni nawet w ekstremalnych warunkach. Nie zamykamy się na nowe formuły i stale współpracujemy z Politechniką Wrocławską. Dzięki temu oferujemy o wiele więcej niż pozostałe firmy, ponieważ nie opieramy się tylko o standardowo znane rozwiązania, ale chcąc być innowacyjnym przedsiębiorstwem stale rozwijamy nasza ofertę o coraz to nowsze i efektywniejsze metody związane z posadzkami przemysłowymi. Dzięki temu macie Państwo dostęp do usług, których cena i jakość spełnią Państwa oczekiwania.

Oferta ta jest skierowana w szczególności do dużych firm, gdzie każde rozwiązanie redukujące koszty może wygenerować duże oszczędności.  Z naszą pomocą, na pewno będą Państwo mogli korzystać z posadzek wysokiej jakości, przez kolejne lata. Nasze usługi jednak nie kończą się tylko na wykonaniu podłóg i posadzek, ponieważ jako kompleksowa firma oferujemy również rozwiązania związane z ich utrzymaniem. Posadzki przemysłowe Wrocław to oferta skierowana od ekspertów dla ludzi ceniących jakość – nie tylko wykonania, ale i obsługi! Sprawdź nasza ofertę już dziś!

Fachowy serwis

Pomagamy naszym Klientom również poprzez usługi serwisowe. Przywracamy podłogom właściwy stan, wymieniając uszkodzone płytki – punktowo oraz na całej powierzchni posadzki. Przez cały czas trwania renowacji obiekt może dalej funkcjonować, dzięki czemu produkcja nie jest narażona na przestoje. Poza naprawą powierzchni podłogowych zajmujemy się też ich czyszczeniem.

Usługi, jakie oferujemy:

  • Polerowanie posadzek betonowych i specjalistycznych
  • Epoksydowe systemy podłogowe
  • Nakładki i wypełnienia na uszkodzone posadzki przemysłowe
  • Usuwanie epoksydów, płytek ceramicznych i winylowych
  • Naprawa i uzupełnianie pęknięć w strukturach posadzki
  • Systemy podłogowe ESD
  • Implementowanie antypoślizgowych powierzchni
  • Nanoszenie linii bezpieczeństwa i chodników
  • Powłoki szybkoschnące MMA

Szeroki zakres usług oferowanych przez naszą firmę poparty jest doświadczeniem zdobytym przez współpracę z najbardziej wymagającymi klientami na terenie Wrocławia i okolic.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o posadzkach, które sprawdzą się w Państwa obiekcie.

Posadzki przemysłowe Wrocław to gwarancja zadowolenia i jakości!

mniej

 

Innowacyjne formuły

Nasza doświadczona kadra współpracuje z Politechniką Wrocławską oraz z dostawcami materiałów.

Razem wciąż tworzymy i opracowujemy efektywne rozwiązania dla naszych klientów.

Błyskawiczny czas realizacji

Optymalizacja procesu układania płytek przemysłowych pozwala nam na wyjątkowo dużą efektywność.

Nasza jedna brygada jest w stanie ułożyć nawet do 200 m2 kompletnej posadzki przemysłowej dziennie!

Sprawny serwis

Nasza ekipa naprawia posadzki przemysłowe bez zakłóceń dla trybu pracy obiektu.

Serwisowane posadzki nie tracą właściwości technicznych oraz wizualnych.

Długoletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży układania płytek przemysłowych.

Jesteśmy liderem rynku w technologii układaniu posadzek metodą wibroprasowaną!

Dolnośląskie - wyszukaj realizacje

posadzki przemysłowe Wrocław
posadzki przemysłowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt
close slider