Posadzki przemysłowe – Wrocław

Środki chemiczne, zabrudzenia, obciążenia i wysokie temperatury – to jedne z czynników, na które muszą być odporne posadzki przemysłowe. Wrocław może się przed nimi zabezpieczyć, stawiając na płytki ceramiczne wysokiej jakości, nowoczesne metody ich układania oraz odpowiednio dobrane systemy posadzek.

Posadzki przemysłowe – Wrocław i metoda wibroprasowania

Każdy przedsiębiorca chce, by prace budowlane w jego obiekcie trwały jak najkrócej, a jednocześnie były wykonywane dokładnie. Umożliwia to oferowana przez nas technologia wibroprasowania. Z jej pomocą można szybko wykładać płytkami posadzki przemysłowe. Wrocław należy do miast, w których najwcześniej zaczęliśmy stosować tę technologię – jako pierwsi w Polsce. Cieszy się ona dużą popularnością wśród inwestorów nie tylko dlatego, że pozwala zaoszczędzić czas. Wzmacnia też powierzchnię i uodparnia ją na duże obciążenia. Dzięki temu, ustawianie na ceramice sprzętu o dużej wadze odbywa się bez żadnego ryzyka. Już nie trzeba martwić się o to, czy podłoga jest wystarczająco wytrzymała. Zamiast tego można skupić się na pracy i rozwoju przedsiębiorstwa!

Płytki przemysłowe o podwyższonej trwałości

Dodatkowym czynnikiem, wzmacniającym wytrzymałość posadzki, jest materiał z jakiego wykonane są nasze płytki. Realizując projekty dla naszych Klientów, wykorzystujemy nieszkliwioną ceramikę – jest wyjątkowo twarda, co minimalizuje ryzyko powstawania rys i ścierania się. Płytka wytrzymuje bez uszczerbku nawet duże obciążenia i nie jest nasiąkliwa. To oznacza, że nawet jeśli na podłodze pojawią się plamy z tłuszczu albo preparatów chemicznych, można będzie ją łatwiej wyczyścić niż np. powierzchnię z betonu. Na dodatek, posadzki z tego materiału nie sprawiają trudności w utrzymaniu, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach konserwacji.

Posadzka przemysłowa – doradztwo

Proponujemy Państwu trzy rodzaje posadzek – standardowe, odporne na obciążenia i zabrudzenia, a także chemoodporne oraz elektroantystatyczne. Wybór jednego z nich zależy m.in. od tego, jakie warunki panują w obiekcie. Przeprowadzamy audyty projektów, które pomagają określić, jakie parametry powinny mieć Państwa posadzki przemysłowe. Wrocław to miasto, w którym inwestorzy często korzystają z tej usługi, by mieć pewność, że rodzaj podłogi będzie odpowiednio dobrany.

Zależy nam na tym, by byli Państwo zadowoleni z funkcjonowania naszych posadzek, dlatego udzielamy porad na każdym etapie realizacji inwestycji. Kompleksowa pomoc naszego doświadczonego zespołu sprawi, że prace na pewno będą przebiegać prawidłowo.

Podłoga przemysłowa dostosowana do Państwa potrzeb

Tylko indywidualne podejście pozwala opracować skuteczne rozwiązania. Dlatego każdy projekt uważnie analizujemy i dobieramy właściwą technologię oraz materiały. Czasem jednak dostępne rozwiązania nie wystarczają, by należycie zabezpieczyć posadzki przemysłowe. Wrocław stanowi siedzibę naszego zespołu laboratoryjnego, który przychodzi z pomocą w takich sytuacjach. Doświadczeni eksperci opracują innowacyjne rozwiązania, zapewniające ochronę powierzchni nawet w ekstremalnych warunkach. Nie zamykamy się na nowe formuły i stale współpracujemy z Politechniką Wrocławską. Z naszą pomocą, na pewno będą Państwo mogli korzystać z posadzek wysokiej jakości!

Fachowy serwis

Pomagamy naszym Klientom również poprzez usługi serwisowe. Przywracamy podłogom właściwy stan, wymieniając uszkodzone płytki – punktowo oraz na całej powierzchni posadzki. Przez cały czas trwania renowacji obiekt może dalej funkcjonować, dzięki czemu produkcja nie jest narażona na przestoje. Poza naprawą powierzchni podłogowych zajmujemy się też ich czyszczeniem.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o posadzkach, które sprawdzą się w Państwa obiekcie.

Dolnośląskie - wyszukaj realizacje