PROM

Firma Prom Sp .z o.o. działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy liderem wśród firm oferujących układanie posadzek przemysłowych metodą wibrowania. Jako jedna z pierwszych polskich firm wprowadziliśmy na rynku rodzimym technologię wibroprasowania powierzchniowego. Staliśmy się specjalistami wykonującymi posadzkę przemysłową metodą, polegającą na układaniu płytek wraz z podkładem betonowym, w jednym cyklu technologicznym.


Najwyższa jakość posadzek – zasada która niezmiennie od 1995 roku stanowi priorytet w naszej działalności. Wiedza i doświadczenie w dziedzinie posadzek przemysłowych zdobyte na przestrzeni lat pozwalają Nam skutecznie dostarczać najlepsze rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą. Oprócz kompleksowego wykonawstwa posadzek, zajmujemy się także opiniowaniem i doradztwem w zakresie eksploatacji i konserwacji istniejących posadzek. Nasza doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza dobiera optymalne rozwiązania dostosowane indywidualnie do każdego klienta. Współpracujemy zarówno z Inwestorami, Generalnymi wykonawcami jak i biurami architektonicznymi.

W naszej pracy nie ma miejsca na półśrodki. Posadzka przemysłowa to najmocniej eksploatowany element w obiektach i zakładach przemysłowych, dlatego pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych jakościowo materiałach. Najwyższej klasy maszyny i sprzęt pozwalają działać nam szybko i precyzyjnie. Tak skonstruowane zaplecze techniczne wykorzystywane przez Naszą profesjonalną kadrę pracowniczą pozwalają na stworzenie solidnej, długotrwałej posadzki. Każdy nowy projekt to wstęp do nowej historii, dlatego od początku podchodzimy do niego indywidualnie. Proces technologiczny, zastosowane rozwiązania i materiały determinowane są warunkami panującymi na terenie obiektu realizacji oraz wnioskami wyciągniętymi na podstawie wizji lokalnej i indywidualnych konsultacji ze zleceniodawcą.

Stale udoskonalamy oferowane przez nas produkty i technologie. Testujemy, wdrażamy i adaptujemy do własnych potrzeb nowości pojawiające się na rynku produktów budowlanych. Prowadzimy własne badania w zakresie posadzek współpracując przy tym m.in. z Politechniką wrocławską. Dokonujemy odwiertów na istniejących posadzkach, przeprowadzamy m.in. badania wytrzymałości podłoża na odrywanie tzw. testem pull-off. Wszystko po to, aby nasze posadzki były najlepsze na rynku.

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA I BLISKO 1 500 000 M2 WYKONANYCH POSADZEK
Nasza historia
  • Działalność na terenie Polski rozpoczęliśmy w 1995 roku, natomiast doświadczenie zaczęliśmy zdobywać za zachodnią granicą już parę lat wcześniej. Od początku celem naszej działalności było oferowanie zarówno polskim jak i zagranicznym przedsiębiorstwom najwyższej jakości posadzek. Cel ten realizujemy konsekwentnie i nieprzerwanie do dziś.
  • Jako jedna z pierwszych krajowych firm wprowadziliśmy na rodzimym rynku technologię wibroprasowania powierzchniowego, układając płytki wraz z podkładem betonowym w jednym cyklu technologicznym. Pozwala to na dokładne wykonanie posadzki w stosunkowo krótkim czasie, przy zachowaniu wszystkich standardów technicznych i parametrów wytrzymałościowych.
  • W swojej codziennej działalności stawiamy na budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi i pracownikami. Działamy etycznie i profesjonalnie budując naszą Firmę w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie.
Sport i działalność społeczna
  • PROM Sp. z o.o. to nie tylko posadzki przemysłowe. Nie jesteśmy obcy na potrzeby lokalnej społeczności o czym świadczą liczne podziękowania od szkół ,fundacji i lokalnych organizacji społecznych , które regularnie wspieramy rzeczowo i finansowo.
  • Chętnie pomagamy lokalnym drużynom sportowym, do których należą: Drużyna piłki nożnej „Huragan” Mrozów oraz kolarską drużynę „PROM Riders team”, której zawodnicy występowali w licznych zawodach kolarskich na terenie całego kraju.